Головна » 2016 » Червень » 13 » Інформація про переведення учнів до наступного класу
17:21
Інформація про переведення учнів до наступного класу

Переведення учнів 1 -8, 10 класів до наступного класу рішення педради № 6 від 27.05.2016.

1 клас

Андрійчук Сергій Олександрович,

2 Козаченко Анна Сергіївна,

3 Куцан Володимир Сергійович.

4 Пелешок Маряна Сергіївна.

5  Фомічов Тарас Дмитрович.

2 клас

1. Бортник Ангеліна Олександрівна.

2. Євтушок Євген Миколайович

3 Клас

1. Бортник Артем Русланович.

2. Бортник Анастасія Русланівна.

3. Куцан Олександр Сергійович.

4. Машевський Ярослав Андрійович.

5. Перепічка Олександр Іванович,

6. Подолянчук Сергій Миколайович.

7. Подолянчук Олександр Миколайович

8. Пубанець  Анастасія Валеріївна.

4  Клас

1.    Матвійчук Світлана Олсксанрівна.

2.    Ратушннський     Андрій Сергійович.

3.    Талько Артем Олександрович.

5 Клас

1.  Батюк Володимир Олегович.

2. Бондарчук  Олександр Юрійович.

3. Копилов     Роман Михайлович.

4. Клюско       Ярослав Олекійович.

5. Майданович Денис Юрійович.

6. Хоменко Дарина Олександрівна.

6 Клас

1. Батюк Світлана Олегівна.

2. Бортник Роман Русланович.

3. Бортник Ярослав Андрійович.

4. Данилишин Максим Віталійович.

5. Ковальчук Діана Юріївна.

6. Недзельський Ілля Олександрович.

7.  Пубанець Ярослав Валерійович.

8.  Чепа Юрій Васильович.

7 Клас

1. Андрійчук Валентина Сергіївна.

2.   Євтушок  Віктор Володимирович.

3.   Ратушинський  Артем Сергійович.

4.  Хоменко Ніна Вікторівна.

8 Клас

1.  Борсученко Вікторія Валерівна.

2. Грабовський Артем Олександрович

3. Майданович Владислав Юрійович.

4. Парій Олександр Юрійович.

5.  Подолянчук Ярослав Олександрович.

6. Терещенко  Олексій Миколайович.

7. Шелест Валентин Валерійович

8. Шелест Діана Анатоліївна

9.Гудзь Яна Володимирівна 

Випуск 9 класу педрада №7 від 10.06.2016

9  Клас

( Випуск 9 класу педрада №7 від 10.06.2016)

1. Бондар Лідія Вікторівна.

2. Гордійчук Ярослав Олександрович.

3.  Данилишина Віра Петрівна.

4.  Данилитпин Дмитрій Віталійович.

5. Деркач Людмила Миколаївна.

6. Деркач Руслан Миколайович.

7.  Клюско Віталій Олексійович.

8.  Недзельський Артем Олександрович.

9.  Подолянчук Анастасія   Русланівна.

10. Туровець Олександр Анатолійович.

11. Хоменко Антон Олександрович.

12.  Хоменко Артем Олексанрович.

 

10 клас

1. Гудзь Євген Володимирович.

2. Терешенко  Павло Миколайович.

3. Тимошенко Любов Вікторівна.

 

11 Клас

( Випуск 11 класу зі школи  педрада №6 від 27. 05. 20 і 6)

1. Гудзь Карниз Олександрівна

2.  Данильчук Максим Олександрович

3.  Канарська Олена Володимирівна

4. Літвінець Владислав Миколайович

5.  Музика Михайло Юрійович

6.  Новицький Олег Русланович

7.  Рекретюк Діана Анатоліївна

8.  Самбір Віктор Петрович

9.  Фомічов Ігор Олександрович

10. Єфімчук Олена Володимирівна

Переглядів: 375 | Додав: Дирекція | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: